Właśnie odkryłem ten sub i mam nadzieję, że wszyscy możecie pomóc facetowi.
Miałem wyciek wody i musiałem wyciągnąć kilka desek, aby je wymienić. Miałem kilka kawałków, które zostały w garażu od poprzedniego właściciela domu, które zdarłem i wyszlifowałem, ponieważ były w bardzo szorstkim stanie.
Próbuję zdecydować, jak najlepiej dokończyć części zamienne. Czy wydaje się być poplamiony, czy może tylko warstwa poli?
Dzięki za wszelką pomoc.
Autor
Wpisy
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.