Własna sauna

Wyświetlanie 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #10264
    maro2410
    Członek

    Ktoś może się podzielić doświadczeniami? Ile może kosztować takie przedsięwzięcie?

    #23379
    Kamilex
    Członek

    Oferta tej firmy rzeczywiście jest ciekawa, jednak nie zawierzałbym pierwszej sprawdzonej stronie tak w pełni. Zrób research i wtedy podejmij decyzję

    #23678
    ronny
    Członek

    Sauna w ogrodzie? Świetny pomysł, może sama się zacznę nad tym zastanawiać.

    #23819
    karlik
    Członek

    Własna sauna nawet w niewielkim domu to nie jest nic poza zasięgiem :) Szwedzi maja w tym dużą tradycją. Przy okazji znalazłam takie cudo

    #23835
    Kamilex
    Członek

    @Yennefer napisał:

    Własna sauna nawet w niewielkim domu to nie jest nic poza zasięgiem :) Szwedzi maja w tym dużą tradycją. Przy okazji znalazłam takie cudo

    A myślisz o tradycyjnej saunie czy kabinie z systemem, który działa w oparciu o oddziaływanie podczerwieni?

    #23836
    karlik
    Członek

    Myślę o takiej zwykłej suchej saunie fińskiej :) O takiej na przykład:
    http://www.naspa.pl/oferta-sauny.html?g … Aj_K8P8HAQ

    Systemy na podczerwień to nawet niektóre kabiny prysznicowe mają

    #23854
    karlik
    Członek

    Zobacz, taka konstrukcja się zmieści nawet w niezbyt dużym domu.

    #23855
    karlik
    Członek

    rozkręciłam się ;) Ale tutaj strona pełna kabin prysznicowych z sauną na podczerwień :)
    https://skleplazienka.tv/spa-i-sauny/ka … Aivt8P8HAQ

    #23856
    Mournever
    Członek

    na razie kupiliśmy z mężem nasze pierwsze mieszkanie w Łodzi, ale jak tylko zdecydujemy się na budowę domu to zrobię wszystko, żeby wygospodarować odrobinę miejsca na taką drewnianą kabinę jak na zdjęciu Yeffer :) kocham wygrzewać się w saunie, zwłaszcza zimą jak wyskoczę na basen

    #23878
    Giewond
    Członek

    Może to?

    #23897
    karlik
    Członek

    Ale fajne te sauny. Zawsze jeżdżę za miasto do sauny na wynajme, ale teraz mi się zaczęła marzyć taka domowa…

    #23898
    Giewond
    Członek

    No fajne :) Sama bym chciała

    #23938
    ronny
    Członek

    Mnie też się marzy, ale wydaje mi się, że w życiu całą rodziną nie wydamy tyle na saunę, ile zainwestujemy w taką naszą domową.

    #31705
    ujipodipy
    Członek

    Bralismy pod uwagę postawienie sobie sauny w domu Potem jednak postanowilismy z pomysłu zrezygnowac. Czemu?

    Po pierwsze miejsce
    Po drugie wysoki koszt zamontowania sobie sauny
    Po trzecie dośc spore koszta utrzymania oraz konieczność konserwacji takiej sauny w domu ;)

    Co nie znaczy oczywiscie,ze do sauny nie chodzimy. Bo chodzimy regularnie z uwagi na wiele korzyści dla organizmu:
    https://bunkierspa.pl/blog/leczenie-cie … nia-sauny/

    O czym mozecie poczytać sobie tutaj

    #33153
    wiesio
    Członek

    Poszukującym dobrej nie zawodniej estetycznie wykonanej sauny do domu czy firmy polecam Infraline . Maję szeroki wybór m.in sauny tradycyjne, kabiny Infrared, kabiny combi ,łaźnie parowe, mini baseny. Produkt na najwyższym poziomie nie jakaś chińszczyzna . Nie ma problemu z zamówieniem pod indywidualny wymiar. Dowóz i montaż gratis. Z doświadczenia wiem , że z serwisem i gwarancją też jest ok.

Wyświetlanie 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.